Fegyveres rablás Sopronban

rosszelmegyközepesjószuper (1 értékelés, összesen: 1.00 / 5)
Loading ... Loading ...

Egy benzinkutat rabolt ki szombaton este a símaszkos támadó

200 ezer forintot vitt el egy soproni benzinkútról egy fegyveres rabló szombaton este – tájékoztatta a Független Hírügynökséget a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság vasárnap. Az ismeretlen férfi megfenyegette az alkalmazottat, majd a pénzzel együtt távozott. A rendőrség ismeretlen tettes ellen nyomoz.

Szombaton este nyolc óra előtt lépett be a símaszkos férfi a soproni benzinkútra. Kezében fegyverrel fenyegetőzött és a pénzt követelte. Végül mintegy 200 ezer forinttal távozott.

Az ismeretlen 170-175 centiméter magas, sportos testalkatú, fekete kabátot és sötét melegítőt viselt, arcát pedig símaszkkal takarta.

A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság fegyveres rablás miatt ismeretlen tettes ellen nyomoz.

Forrás: hirado.hu/FH

13692 / 1598 látogató

One Comment

  1. B. szerint:

    …azt nem lehet tudni, hogy melyik kúton volt???

Leave a Comment