Celldömölk – SVSE-GySEV 1:2

2009 szept 01 / #sport

Egyértelműen a győzelem céljával lépett pályára idegenben az SVSE. Gyors támadásokat vezetett a soproni csapat, aminek a 15. percben meg is lett az eredménye, Böcskör Zsolt labdáját Németh Dávid vette le, Varga Zoltán pedig a kapuba helyezett.

Előnye tudatában a mérkőzést is eldönthette volna Végh Tibor együttese, azonban a félidőben az eredmény maradt 0:1.

A második játékrészben magukra találtak a celliek, felbátorodva támadták Kiss Szabolcs kapuját. A hetvenedik percben egy kapu előtti szituáció után, a lövésbe vetődő játékoson megpattant a labda, ami így a kapus mozgásával ellenkező irányban a kapuba esett.

A soproni csapat erejét bizonyítja, hogy bár uralták a meccset, mégis bekaptak egyet, és ennek ellenére nem tört meg a lendületük. Egészen a 83. percig kellett várni, amikor Németh Norbert labdáját Varga ügyesen vette át, rávezette a kapusra, elhúzta mellette, és a hálóba helyezett.

Mesterünk harcos, feszült meccsnek értékelte a látottakat, ahol megérdemelt győzelem született.