Détári a fehérvári meccsről

2007 szept 16 / #sport

Détári a fehérvári meccsrőlTegnap Székesfehérváron, az FC Sopron csapata kétgólos vereséget szenvedett, a tabella második helyén tanyázó hazaiaktól. Ennek kapcsán kérdeztük trénerünket:

Sopron.Info.hu: Hogyan értékeled a tegnapi mérkőzést?

Détári Lajos: Hát nehéz….. volt egy nagyon jó első félidőnk, ebben a félidőben szerezhettünk volna 5-6 gólt, de viszont a védekezésben elkövettünk  3-4 hibát, ezt a Fehérvár helyzet nélkül kihasználta, és rúgott két gólt

Sopron.Info.hu: Azt ígérted mostanra összeáll, mire tartod képesnek a keretet a bajnokságban?

Détári Lajos: A bennmaradásra

Sopron.Info.hu: Új tulajdonos van, megerősítettek a posztodon, most talán nyugodtabban tudtok dolgozni, ez kihathat a csapat teljesítményére?

Détári Lajos: Idáig is nyugodtan dolgoztam, az hogy megerősítettek, nem hiszem, hogy sokat változtatna. Azt szeretnénk tudni az új tulajdonosnak mik a tervei, milyen játékosokat szeretne igazolni, hogy szeretné megerősíteni a csapatot.