2011 szept 18 / #sport

SVSE-GYSEV-Goldschmidt – Budaörs 1 – 0 (0-0)

Sopron, Káposztás utcai stadion

1200 néző

A NESS Hungary NBII. Nyugati csoport 5. fordulójában csapatunk egygólos győzelmet aratott a Budaörs csapata ellen.

A mérkőzés játékvezetője: Pintér Csaba, asszisztensek:Huszár Balázs és Kóbor Péter

Csapatunknak az I. félidőben számos lehetősége adódott a gólszerzésre, azonban ezeket nem sikerült értékesíteni.

A II. félidő is ott folytatódott, mint az első. Azonban a mérkőzés végére feljött a Budaörs csapata és Sipos kapusnak két alkalommal is bravúrral kellett hárítania.

89. percben Tamási remekül futott el a jobboldalon és beadását Bausz lőtte a kapuba. (1-0)

Sárga lap: 51. percben Tatai

SVSE-GYSEV-Goldschmidt összeállítása:

Sipos – Csontos, Smiljanic, Tóth D., Horváth – Bozsoki, Tatai (Bognár Gy., a 65. percben), Lazic, Szabó (Tamási, a 70. percben), – Csordás (Peric, a 90. percben), Bausz

Vezetőedző: Végh Tibor