Továbbra is veretlen a SMAFC-NYME serdülő csapata!

2009 jan 28 / #sport

Ezúttal a fehérváriakat és a nagykanizsaiakat győzték le Január 25-én Székesfehérváron rendezték meg a serdülő csapatok nyugat-magyarországi régiójának első “keresztjátékát”.

A SMAFC-NYME kosarasai és a nagykanizsaiak két győzelemmel a tarsolyukban érkeztek az egykori királyi székhelyre. A torna végén viszont már csak a SMAFC-os lányok büszkélkedhettek a veretlen jelzővel!

A kora reggeli vasárnapi autózás után, a magassági fölényben lévő házigazdák voltak a kék-fehérek első ellenfelei. A soproni lányok nagyszerűen kezdtek, és már az első negyedben megnyugtató előnyre tettek szert (28:5). A következő tíz perceket is megnyerték a SMAFC-osok, így magabiztos győzelmet arattak a Fejér kosár SE csapatának tagjai ellen.

A Böcskei Nikolett, Cserpes Fanni, Kálmán Enikő, Kisréti Bianka, Kutasi Dóra, Lantos Melinda, Locsmándi Lilla, Major Kinga, Németh Enikő, Préger Laura, Szeder Dóra, Uzsoki Piroska összeállítású soproni együttes a második mérkőzésen sem hagyott sok kétséget a győztes kiléte felől. Helyenként nagyon szép megoldásokkal sokkolták a zalaiakat. Igaz, egy-egy védekezési hiba becsúszott, de összességében, két biztos győzelmet aratott a SMAFC-NYME csapata, és így továbbra is veretlen az Országos Serdülő Bajnokság küzdelmeiben.

SMAFC-NYME – Fejér kosár SE 97:50 (28:5, 25:21, 23:14, 21:10)
SMAFC: Préger L. 37/3, Kálmán E. 18, Böcskei N. 17, Németh E. 11, Cserpes F. 4, Kisréti B. 4, Szeder D. 3, Lantos M. 2, Major K. 1, Uzsoki P., Locsmándi L., Kutasi D.

Kanizsa DKK – SMAFC-NYME 58:90 (11:21, 15:20, 17:23, 15:26)
SMAFC: Kálmán E. 25/3, Préger L. 24, Major K. 12, Böcskei N. 10/3, Németh E. 10, Cserpes F. 7, Kutasi D. 2, Kisréti B., Uzsoki P., Szeder D., Lantos M., Locsmándi L.