Fölényes győzelem a ligakupában

2007 szept 19 / #sport

Fölényes győzelem a ligakupábanA mai napon az MTK csapatát fogadtuk a Liga Kupában, a csapat végig minden elemében felülmúlta a vendégeket, és helyenként ötletesen, és jól játszva fölényesen legyőzte a kapunkat ritkán veszéélyeztető ellenfelet. Birtalan gólja különlegesen szép volt!

A mérkőzés után Détári Lajos nyilatkozott honlapunknak:

Gratulálok a győzelemhez, értékelnéd a meccset pár szóban?

Détári Lajos: Jó mérkőzés volt, ahol a játékosok profi módon álltak a játékhoz, kis túlzással közönségszórakoztató játékkal, gyönyörű gólokkal nyertünk. A legnagyobb pozitívum, hogy olyan játékosok akik sérültek voltak, vagy nem voltak még olyan edzettségi fokon, azok is utolérték magukat és, harcosan agresszívan játszva, jó teljesítményt nyújtottak.

Fölényes győzelem a ligakupábanFölényes győzelem a ligakupábanFölényes győzelem a ligakupában

FC SOPRON – MTK 3–0 (1–0) Sopron, 170 néző. Vezette: Vad II. (dr. Kovács, Szalai) SOPRON: Takács – Csikós, Reinhardt, Dlusztus, Károlyi – Giura – Freud, Zana (Dancs, 73.), Ködöböcz (Csontos, a szünetben) – Aquinu (Legoza, 75.), Birtalan. Vezetőedző: Détári Lajos MTK: Szatmári – Szekeres, Tóth M. (Szabó L. a szünetben), Bajúsz, Vági – Gál (Simon Á. 67.), Busai – Bori, Kecskés, Ladóczki – Simon A. (Lencse, a szünetben). Vezetőedző: Garami József Gólszerző: Zana – 11-esből, Csikós, Birtalan