Hajrá lányok!

2009 febr 04 / #programajánló

Idén először, itthon, január 27-én találkozott az MKB Euroleasing Sopron csapata a Wisla Can Pack Krakkó csapatával. A soproni lányok egy fantasztikus szerepléssel mutatták meg, hogy mire is képesek. 39-38 volt az eredmény a második negyedben, ekkor még nem kapták el a ritmust.

Aztán amikor belecsaptak a lovak közé 62-44-el elhúztak és 81-58-as végeredménnyel az első győzelmet ők könyvelhették el. A 31-én, idegenben játszott mérkőzést csak a netten követhettem (jobb is volt ez így). A remény még élt 28-28 félidőnél.

Azután már csak azt olvastam, hogy ‘missed’ 1x 2x (kihagyta)… sorban kimaradtak az MKB-s kosarak. 42-28-nál már túl nagy volt a pontkülönbség, a soproni lányok nem tudták behozni magukat. 52-39 nyert a krakkói gárda, az állás ezzel 1-1 lett. Sajnáltam őket nagyon, innen Sopronból.

Ez a vereség azt is jelentette, hogy jön egy harmadik forduló, MKB pályán.

Ez az izgalmakkal teli sport esemény ma 4-én lesz a szokásos helyen, megszokott időben. Na jó, már 16.30-tól várják az érdeklődőket. Érdemes minél előbb helyet foglalni.

Én is ezt teszem, állva nem bírnám a négy negyedet végig izgulni!