Kétpontos vereség

2007 febr 03 / #sport

IMG_8875s-0.jpgA női kosárlabda Euroliga nyolcaddöntőjének, második mérkőzésén, ma Jakatyerinburgban lépett pályára az MKB-Euroleasing Sopron csapata, ahol végül minimális különbséggel, két ponttal, vereséget szenvedett.

A csapat egyik legjobbja, Matovic, csak a cserepadon kapott helyet, a szerda sérülése miatt. A hazaiakat 7000 néző biztatta, de még is a Sopron nyert a négy negyedből, hármat.

Ez az egy elvesztett (harmadik) negyed, azonban a végső vereséget is jelentette, mivel ebben a játékrészben a hazaiak 15! ponttal dobtak többet, mint lányaink. Az idegenbeli szoros eredmény, mindenképpen bizakodásra adhat okot, a szerdai visszavágott tekintve, ahol a hazai pálya, és a hazai szurkolók segítségével kivívhatják a negyeddöntőbe jutást Matovicék.. Tehát szerda 18.00 óra MKB Aréna.

NŐI KOSÁRLABDA EUROLIGA
NYOLCADDÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS:

UMMC Jekatyerinburg (orosz) – MKB-Euroleasing Sopron 71-69 (15-20, 18-25, 22-7, 16-17) Jekatyerinburg, 7000 néző
UMMC Jekatyerinburg: Whalen 14, Barnes 8, Karpova 4, Batkovic 18/6, Ford 13 Cs.: Sauret 2, Szitnyak 5/3, Zakaljuzsnaja 3, Kuzina 4
MKB-Euroleasing Sopron: Németh 12/9, Honti 10, Horváth Zsuzsa -, Cserny 13, Branzova 10 Cs.: Matovic 11, Gorbunova 5/3, Károlyi 6/6, Horváth Zsófia 2