Könnyed gyozelem

2009 febr 26 / #lapszemle

A keddi bajnoki után szerdán is magabiztosan hoztuk a kötelezõ mérkõzést. A mérkõzés elõtt a fõvárosiak nevében Buttás Pál és Balogh Judit köszöntötte a FINAL4-ba jutott csapatunkat.
Sokan első pillantásra azt hihették, hogy új játékossal bővült a keretünk, de csak Dodi váltott frizurát. Ezúttal tompábban kezdtünk, mint tegnap, különösen a dobásbiztonsággal adódtak gondok (5. perc 13-4). Sok hiba csúszott a játékba, de ma Székely Norbert is nyugodtabban reagált a pontatlanságokra.

A második negyed elején Semsei Barbi kapta a legnagyobb tapsot egy szépen elhelyezett triplája jutalmául (12. perc 30-13). Egyre több taps kísérte a mérkőzést! Kezdtünk bemelegedni, és látványos támadásokkal szórakoztatni közönségünket (Félidõ 53-17).

A második félidőben tovább növekedett a különbség (30. perc 75-25). A 100. pontunkat Ilosfai Mónika szerezte egy látványos mozdulattal (38. perc 100-34). A következõ mérkõzést jövõ szerdán játsszuk itthon a Zala-Volán ellen.

Székely Norbert: “Köszönjük a BEAC csapatának, hogy megtiszteltek minket, és eljöttek lejátszani korábban ezt a mérkõzést. Öröm ennek a csapatnak az edzõjének lenni!”

MKB-EUROLEASING SOPRON – BEAC-Újbuda 104-37 (23-11, 30-6, 22-8, 29-12)

Sopron, 250 nézõ

MKB-EUROLEASING SOPRON: Macleod 8/3, Honti 10/3, Holt 10/3, Milovanovic 4, Horti 16 Cs.: Krivacevic 10, Horváth L. 12, Eördögh 16, Hadarics 4, Semsei 5/3, Vágvölgyi 5/3, Ilosfai 4

BEAC-Újbuda: Szász 4, Kisvári 2, Zsámár 4, Horváth Sz. 9, Ruttner R. 6 Cs.: Gróf 4, Szabó -, Magyar -, Széplaki -, Csicsai –