Lejátszottuk első hazai mérkőzésünket

2006 aug 05 / #sport

Lejátszottuk első hazai mérkőzésünket a 2006/2007-es idényben. Mintegy 3000 néző előtt, végre esőtől mentesen zajlott le a találkozó. A mérkőzés 12.percében Bagoly Gábor kapott azonnali piros lapot, egy becsúszásért amiért sárgát se szoktak adni. A közönség hangját ekkor lehetett először hallani igazán. Bagoly Gabi nehezen viselte a kiállítást, ennek lehet hogy lesz még következménye.

A kiállítást követően a Fehérvár támadott mi jobbára csak védekeztünk. Egy-két Rabóczki bravúron kívül semmi nem történt az első félidő utolsó percéig amikor 11-eshez jutottunk, Horváth A. elsőre kihagyta, de az ismétlés sikerült így 1-0-al vonultunk pihenőre. “A stadionon belül van néhány újítás pl:a kispadok átkerültek a keleti lelátó elé, és már az új beléptető kapukon lehetett bemenni igaz még nem voltak beélesítve. Egy másik újítás amit nem sokan díjaztak a keleti lelátó tetején lévő álló részen nem lehetett tartózkodni” A második félidőben teljesen visszaálltunk, de a közönség nem fütyült, inkább biztatta a csapatot mert látta hogy emberhátrányban is küzd a csapat. Azonban az egyenlítés elkerülhetetlen volt,12 perccel a vége előtt szögletrúgás után fejesel egyenlített a Fehérvár. Ekkor a Fehérvári táborba görögtüzek gyúltak amiből egy a játéktéren landolt. Azonban a mintegy 100-120 főnyi szurkolótábor nem sokáig örülhetett, mert a 4 perces hosszabbítás 3.percében Horváth András szólója után beállította a 2-1-es végeredményt. Ez már közönségnek is nagyon tetszet, és felállva éltette a csapatot lefújás után. A CSAPAT megérdemelte a győzelmet, mert végig küzdött 10 emberel és ha szerencsésen is de, nyert. radaz