Nehezen kicsikart, de megérdemelt a hazai győzelem

2007 ápr 01 / #sport

Soproni VSE – Andráshida 1:0 (0:0) SOPRON, Lővér kőrúti Sporttelep 500 néző Vezette: Erdős András ( Nagy Szabolcs, Szabó László ) Soproni VSE – GYSEV: Rabóczki – Pinezits, Párkányi, Reineck, Geeb – Török, Lendvai ( Katona 84.), Horváth T.( Legoza 45. ) – Varga A – Varga D. Varga B. Edző: Lendvai Miklós RECOP Andráshida: Pogacsics – Török, Sámson, Szijjártó (Karakai) , Molnár, Pintér, Kottán, Varga ( Koczor ), Bandics (Simon), Bozsik, Sági. Edző: Dobos József Jók: Varga A. Török, Geeb, Reinek, Rabóczki Kellemesnek mondható időben szépszámú nézőközönség elött kezdődött a Bakony csoprot rangadója. Ahogy az várható volt, nagy lendülettel estek egymásnak a csapatok, az első helyzetünket Török hagyta ki. Az Andráshida mezőnyben jól játszott, az első félidőben viszont kapura – egy helyzettől eltekinte – veszélytelen volt. Pontosabb játékkal vezethettünk volna, de az érezhető volt, hogy az első gól szerzője nagyot lép a három pont megszerzése felé. Fordulás után Varga Adrián lövése után gyorsan vezetést szereztünk, pár perc múlva Legoza eldönthette volna a mérkőzést, de nagy helyzetben hibázott.

A kitámadó vendégek mellett veszélyes kontrákat vezettünk, de az utolsó passzokba mindig hiba csúszott. Az utolsó percek néhány meleg pillanatot okoztak Rabóczkinak, de végül megérdemelten győztünk, és továbbra is 100%os a teljesítményünk tavasszal. Lendvai Miklós: Nagyon erős jól felkészített ellenféllel szemben sikerült az újabb 3 pontot begyűjteni egy a liga átlagát jóval meghaladó lüktető mérkőzésen. Az újabb siker önbizalmat adhat a folytatáshoz. Dobos József: Egyelő erők összecsapásából színvonalas mérkőzés kerekedett, amelyből a soproniak jöttek ki jobban. Gratulálok a hazaiaknak és további sikeres szereplést kívánok edzőkollégámnak.