Rájátszás

2008 máj 02 / #sport

RájátszásLassan véget ér a kosár szezon. A fiúk idén sem kecsegtettek jó eredményekkel. Az elmúlt két hétben már megkezdődtek a rájátszások. A Soproni Sördögök a 10. helyet foglalják el a tabellán, jelen meccsállás szerint. Itthon tíz meccset nyertek meg, idegenben kettőt…

A MAFC elleni mérkőzés április 25 – én, pénteken volt, Sopronban. Zökkenőmentesen játszott a csapat 105-91 győzelemmel. Nem oszt nem szoroz, mondták többen, mégis, én úgy éreztem, jót tesz a győzelem. Mégha nem is jutottak be a nyolc közé. Az április 30 -i
meccs már nem volt ilyen sima. Húsz pont volt az első negyedben a különbség. Ezt sikerült lefaragnia a ZTE csapatának.

A soproniak leeresztettek az első negyed után. Hihetetlen energiaveszteség érződött a csapaton, de azért sikerült megnyerni a mérkőzést, 84 – 77 -tel.

Nem tudom mi ösztönözheti őket, így a szezon vége felé?! Talán a hazamenetel, vagy a csapatváltás? Mindenesetre, itthon még vár minket három mérkőzés, május 7 – én, 14 – én és 24 -én, amit, ha törik, ha szakad megnézzük.