Sördögök – Vadkakasok március 7. 18.00

2007 márc 12 / #sport

Sördögök - Vadkakasok március 7. 18.00Vadkakasok?! Sördögök?! Mindkét fél érdekes csapatnevet talált ki magának. A kakasok reszkethetnek, ha az ördögökről van szó. A fiainkat, mintha kicserélték volna. Szuperül játszották végig az első negyedet, rossz szó nem érheti őket. A két Atlanti – Óceánon túli játékosaink közül, Carberry nem volt a kezdő ötben, Bowman gondolom már az USA-ban van. Mandic, civilben a kispadon követte végig a mérkőzést. A kakasok lemaradtak, csak a morzsákat bírták felcsipegetni a pályáról. A fiúk ördögi tempót diktáltak az ellenfél csapatának, a meccs mindegyik negyedében. Történt pár gyűrűből kipattant labda, amikről nem tehettünk.

Sördögök - Vadkakasok március 7. 18.00(5perc 23-5) (10perc 33-15) Feltűnően nagy a pontkülönbség, és feltűnően jól játszik a soproni csapat. Dinamikusak, szórják a kosarakat, az ellenfél nem tud velük mit kezdi. Pályán nem sokat szereplő Csaplár-Nagy Arnoldot is megdicsérem, Henriket is, meg úgy egyben, tényleg tudnak jól játszani. (5pont 51-25) (10perc 63-31) Védekezési hibákból eredően dobhatnak pontokat a Vadkakasok is, küzdelmüket fel nem adva. Boldizsár, bíró által megítélt személyi hibájáért reklamál. Strnad, szokásához híven, pattogtatja a labdát, nem passzolva, rádobja, majd faultolják, így két büntetőt dob. Újabb akciót láthatunk tőle, percekkel később. Most egy szerencsés hárompontosa megy be az ellenfél hálójába. Nagyon szép volt! (5perc 77-35) (10perc 88-46) A lányok a szektoromban foglalnak helyet, beszélgetnek, figyelik a meccset, el vannak. Hely az van elég, mondhatom, tátong az Aréna. Pedig a meccs nagyon szórakoztató. A lámpa szelleme csúcsformában van. Az utolsó negyed, hab volt a képzeletbeli tortán. Vesztergom olyan elánnal szaladt, hogy csak a lelátó negyedik fokán tudta megfékezni magát. Elég vicces volt. Még egy III pontos és egy zsákolás is belefért a meccs vége előtt. Ördögien jó volt az edzőt és a fiúkat elégedettnek és happy-nek látni! (5perc 105-56) (10perc 120-63) Zsuzsesz