SVSE-GYSEV – Csorna 3-1 (2-1)

2008 okt 24 / #sport

A 9. percben Pinezits 25 méteres szabadrúgását követően a labda a lábak között a bal alsó sarokba vágódott. 1-0.

Három perc múlva Nyerges lesgyanús helyzet után Fentős mellett a hálóba helyezett. 1-1.

A 40. percben Böcskör jobb oldali szögletét Geeb lőtte kapura, ezt még lábbal hárították a gólvonalon, de a kipattanó labdát Geeb már a hálóba
rúgta. 2-1.

Az 51. percben Varga D. mértani pontossággal ívelt a középen kiugró Mozsolits elé, aki jobb külsővel 12 méterről a bal sarokba csavart. 3-1.

A 77. percben megfogyatkozott a vendégcsapat: a frissen becserélt Baán egy szabálytalankodás után sárga lapot kapott, majd szövegelés után egy újabbat, s ez már a kiállítást jelentette számára.

Végh Tibor: – Nagyszerűen harcoltak a fiúk, s megérdemelten nyertük meg ezt a számunkra nagyon fontos mérkőzést.

Varga Péter: – Ma nem játszottunk túl jól, de a bekapott góljainkat úgy ajándékoztuk a hazai csapatnak. Nem értem, hogy a játékvezető milyen szabályok szerint állította ki a játékosunkat…

Sopron, 200 néző. V.: Kocsis R.

Gsz.: Pinezits, Geeb, Mozsolits, ill. Nyerges.

Kiállítva: Baán (77.).

Jók: Pinezits, Geeb, Mozsolits Sz., Varga Z., Párkányi, ill. Nyerges,
Fekete, Nagy Sz.

SVSE-GYSEV: Fentős – Pinezits, Geeb, Varga D., Horváth T. (Németh B.), Deák, Párkányi, Homor (Riedinger), Böcskör, Mozsolits Sz. (Somogyi), Varga Z.

Edző: Végh Tibor.

Csorna: Lőre – Buti, Fenyő, Nagy Sz., Jakab Á., Kiss M., Véghelyi (Csonka), Jakab G., Horváth A. (Baán), Fekete, Nyerges (Horváth G.).

Edző: Varga Péter.