SVSE-GYSEV – Répcelak 7-0 (3-0)

2008 szept 22 / #sport

SVSEKellemetlen, szeles időben inkább a vendégek támadásai jellemezték az első negyedórát. Ennek ellenére a 20. percben a hazaiak szereztek vezetést. Ekkor Mozsolits Szabolcsot a 16-oson belül felvágták a vendégek. A jogos büntetőt Böcskör lőtte a jobb sarokba. 1–0.

A 42. percben Horváth T.–Böcskör–Geeb volt a labda útja, ami a kiugró Varga Zoltánhoz került, aki mesterien elpörgette Heinrich mellett, s a bal sarokba gurult. 2–0. A 45. percben Böcskör indította Varga Zoltánt, aki egyet lépett, majd kilőtte ismét a bal alsó sarkot. 3–0.

Szünet után két perccel a kitörő Varga Zoltánt Süle kíméletlenül felvágta, a játékvezető pedig azonnal a piros lapot mutatta fel a játékosnak.

Az 53. percben egy szögletet követően Geeb visszafejelt labdáját Szabó A. “stukkolta” a kapuba. 4–0.

Az 55. percben megzavarodott répcelaki védelem mellett Varga Z. lépett ki, és biztosan lőtt a kapuba. 5–0.

A 62. percben Varga Z. első fejesét még Heinrich kiütötte, de másodszor már ő is tehetetlen volt. 6–0.

Slusszpoénként a 90. percben Varga Z. tankönyvbe illő keresztlabdáját Böcskör vette át és vágta a kapuba. 7–0.SVSE-GYSEV – Répcelak 7-0 (3-0)

Sopron, 100 néző. V.: Schnellbach.

Gsz.: Varga Z. (4), Böcskör (2), Szabó A.

Kiállítva: Süle (47.).

SVSE: Fentős — Szabó A., Riedinger (Varga D.), Geeb, Horváth T. (Vörös