Csapatunk a következő felállásban kezdte a mérkőzést:
Kiss Sz. – Biró J., Bagó G., Wéninger M., Horváth T. – Szabó A. – Böcskör Gy., B. Lazic, Böcskör Zs., Németh N. – Varga Z.

A Répcelaki SE összeállítása a következő volt:

Heinrich M. – Ulrich P., Kiss Z., Varga G., Szandi G. – Varga T., Baranyai Á., Imre B., Takács P. – Takács Sz., Csordás L.

• 4. perc: Varga Zoltán nevéhez fűződött az első említésre méltó megmozdulás, a támadó laposan lőtt, ám a lövés jócskán elkerülte a kaput.
  • 8. perc: A Répcelak végezhetett el szögletrúgást, Csordás révén, akinek beívelt labdájára Varga Gábor érkezett, akinek fejesével jutott egygólos előnyhöz a vendégcsapat! 0 : 1
  • 25. perc: Horváth Tamás adta be a labdát baloldalról, Varga Zoltán fejelt kapu mellé.
  • 27. perc: Bagó Gábor kísérletezett távolról.
  • 31. perc: A répcelaki Kiss Zoltán sárga lapos figyelmeztetésben részesült.
  • 32. perc: Németh Norbert előtt adódott egyenlítési lehetőség.
  • 40. perc: Varga Zoltán bólintása ismételten kapu mellé szállt.
  • 41. perc: Egy újabb soproni beadást követően a vendégcsapat játékosa, Szandi Gábor szeretett volna tisztázni, felszabadítása a kapufán csattant.
  • 42. perc: Németh Norbert beívelt labdáját Heinrich Márk tolta a kapu fölé.
  • 43. perc: Bojan Lazic kapott sárga lapos figyelmeztetést.

Félidő: Cserét hajtott végre az SVSE: Szabó Adrián helyére Török Richárd állt be.

• 47. perc: Kiválóan kezdte a második félidőt a Vasút: Németh Norbert révén született meg a soproniak egyenlítő találata! A gólpassz Böcskör Zsolt nevéhez fűzödik. 1 : 1
  • 51. perc: Takács Péter iramodott meg a soproni kapu felé, majd a kifutó Kiss Szabolcs felett higgadtan emelt a kapuba, ismételten vezetést szerezve a vendégeknek! 1 : 2
  • 55. perc: Bojan Lazic vette célba a tizenhatos vonaláról a bal felső sarkot, kísérlete sajnos sikertelen volt.
  • 56. perc: Takács Szilárd kapott sárga lapot.
  • 58. perc: Mindkét együttes cserélt: a Répcelaknál Varga Tibort Bujtás Róbert váltotta, míg Böcskör Zsolt helyére Németh Dávid érkezett.
  • 60. perc: Varga Gábor részesült sárga lapos figyelmeztetésben.
  • 65. perc: A vendégcsapat kihasználta második cserelehetőségét: Takács Péter helyén Bödecs Balázs játszott tovább.
  • 66. perc: Horváth Tamás tüzelt ballal úgy 22 méteres távolságról, középre tartó labdáját magabiztosan fogta a répcelaki hálóőr, Heinrich Márk.
  • 69. perc: Németh Norbert végezhetett el veszélyes szögből szabadrúgást, betekert labdáját Bojan Lazic bólintotta a kapu jobb felső sarkába! Ezzel a találattal ismét kiegyenlített a Sopron! 2 : 2
  • 75 perc: Ismételten Bojan Lazic került helyzetbe, csúsztatása nem sokkal kerülte el a kaput.77. perc: Újabb helyzet bontakozott ki: Török Richárd szlalomozott végig a pályán, akcióját egy középre tartó, lapos lövéssel zárta le.
  • 85. perc: Németh Dávid hosszú alsó sarokba tartó lövését Heinrich Márk hárította nagy bravúrral.
  • 87. perc: Bödecs Balázs sárgult be, lerántás miatt.
  • 89. perc: Újra villant a sárga lap, ezúttal Imre Balázs szabálytalankodott Varga Zoltánnal szemben.
  • 90+2. perc: Megsokasodtak a figyelmeztetések a rendes játékidő végén: Biró Józsefnek is felmutatta a sárga lapot a játékvezető.

Hosszabbítás:

• 99. perc: Kezezés történt a répcelakiak tizenhatosán belül, ám a játékvezető, ahogy az egész mérkőzésen, most sem ítélt büntetőt, ráadásul nem is először sújtotta a vasutasokat ilyen helyzetben.
  • 103. perc: Kihasználta harmadik, s egyben utolsó cserelehetőségét a Répcelaki SE: a korábban beállt Bujtás Róbertet Bellovics Gábor váltotta.
  • 104. perc: Bödecs Balázs indult meg a hazai kapu irányába, egy-két csel után ballábas lövése utat talált a hálóba, újra vezetést szerezve ezzel a Répcelaknak! 2 : 3
  • 108. perc: Heinrich Márk védte bravúrral Bojan Lazic húsz méterről megeresztett lövését.
  • 109. perc: Az SVSE-GySEV is kihasználta utolsó cserelehetőségét: Végh Tibor Dallos Gábornak szavazott bizalmat, Biró József jött le a pályáról.
  • 110. perc: Németh Norbert neve mellé is került egy sárga lapos figyelmezetés.
  • 114. perc: Horváth Tamás próbálkozott ismételten, ballábas lökete kijött Heinrichről, ám a kapus másodjára már sikeresen rávetődött a játékszerre.
  • 115. perc: Újabb gólhelyzet: Varga Zoli fejelt kapu fölé.
  • 116. perc: Németh Norbert szerezhette volna meg a soproni egyenlítő gólt, tiszta helyzetben fejelt kapu mellé.

Végeredmény:  2:3 –hosszabbítás után