Vereség Gyirmóton

2011 okt 10 / #sport

NESS Hungary NB II. Nyugati csoport 8. fordulójában csapatunk Gyirmóton kétgólos vereséget szenvedett. Tóth Norbert góljával csapatunk 343 percig tartó sorozata szakadt meg.

Gyirmót FC – SVSE-GYSEV-Goldschmidt 2 – 0 (0-0)
2011. október 08.
Gyirmót, 500 néző
Játékvezető Kovács J. Zoltán, asszisztensei Lémon Oszkár és Becséri Gergely.

58.percben Kozmér szabadrúgását Sipos csak kiütni tudta, és a kipattanó labdát a csereként beállt Tóth Norbert a kapuba lőtte. (1-0)

85. percben Horváth jobb oldalról passzolt Lakinak, aki 20 méterről lőtt a kapuba. (2-0)

SVSE-GYSEV-Goldschmidt összeállítása:

Sipos – Csontos, Smiljanic, Tóth, Nagy – Csordás, Bozsoki, Tatai (Bognár, a 81. percben), Lazic, Szabó – Bausz

Vezetőedző: Végh Tibor

GYIRMÓT FC összeállítása:

Tarczy – Tóth, Kozmér, Horváth, Csopaki (Makrai, a 67. percben), – Laki, Szabó, Weitner, Bognár – Varga (Tóth, a 54. percben), Czanik (Homonyik, a 61. percben)

Vezetőedző: Soós Imre

Sárga lap:

SVSE-GYSEV-Goldschmidt: 21. percben Tatai, 41. percben Szabó, 57. percben Bozsoki, 78. percben Nagy, 83. percben Tóth

Gyirmót FC: 20. percben Szabó, 88. percben Laki

Végh Tibor vezetőedző értékelése:
Az első félidőben a biztos védekezést sikerült megvalósítani, azonban a támadást nem. A második félidőben egy szabadrúgást rosszul reagáltuk le és ebből hátrányba kerültünk. Ezután próbáltunk váltani, de helyzetet nem sikerült kialakítanunk. Nagyon erős ellenféltől kaptunk ki a mai napon.

Soós Imre vezetőedző értékelése:
Szervezetten védekező vendégekkel szemben jó mérkőzést játszottunk. Az első félidei gyengébb támadójátékunk után átszerveztük a csapatot, és a cserék is sokat hozzá tudtak tenni a mérkőzéshez, mentálisan jól vizsgáztak a fiúk.