Volt miért tapsolni!

2009 okt 04 / #sport

Remek játékkal rukkoltunk ki szombat délután a Csata elleni bajnokin, melyen Eördögh Edit nem kevesebb, mint 40 IBM pontot gyûjtött össze.

Az elsõ perctõl fogva nagy lendülettel játszottunk, mely meghozta eredményét. Az ördögien kosarazó Edó vezérletével állva hagytuk a lelkes fõvárosi fiatalokat, és a negyed végéig 29 pontos különbséget alakítottunk ki (33-5). A szünetig folytatódott a parádés játék, de ekkor több kimaradt könnyû ziccer is becsúszott a támadásokba. Láthatóan élveztük a játékot, melyet több ügyes, látványos megoldás is jelzett.

Az utolsó percben a 100 ponthoz is közel jártunk, de végül stílszerûen Eördögh Edit triplája zárta a találkozót. Csapatkapitányunk 40 IBM ponttal vette ki részét a magabiztos sikerbõl. Hétfõn Szekszárdra utazunk, majd szerda este Oroszország felé vesszük az irányt, ahol a Jekatyerinburg, az USA válogatottja és a Prága társaságában veszünk részt egy erõs nemzetközi tornán.

Székely Norbert: “Koncentráltabban és pontosabban játszottunk, mint a Szolnok elleni hazai idénnyitón.”

MKB-EUROLEASING SOPRON – Vasas-Csata 98-40 (33-5, 19-7, 26-15, 20-13)

Sopron, 300 nézõ

MKB-EUROLEASING SOPRON: Semsei 7/3, Honti 6, Eördögh 21/15, Milovanovic 22, Horti 5 Cs.: Krivacevic 21, Varga Zs. 7/3, Hadarics 5, Németh 4

Vasas-Csata: Szondy 17/3, Laklóth 2, Czank -, Fejes 2, Bagi 4 Cs.: Bajnóczi 5, Kovalcsik 4, Mansare 4, Gyõr 2