Sopron.info.hu

Aszfaltozási munkálatok kezdődnek a Várisi úton csütörtökön!

A Strabag Általános Építő Kft. értesíti a tisztelt lakosságot hogy Sopronban a Várisi úton ( a Lővér körút és a Lővér Szálló közötti szakaszon ) aszfaltozási munkálatokat végeznek várhatóan 2018. december 13 és 15 között. ( csütörtök,péntek,szombat. )

fotó: Leczovics Zsolt

Az említett szakaszon a munkavégzés ideje alatt forgalomkorlátozásra kell majd számítani, ami félpályás útlezárással illetve jelzőőrős irányítással jár majd.

Felhívják a figyelmet arra is, hogy a helyi menetrend szerint erre közlekedő autóbuszok sem érintik ezt a szakaszt a jelzett napokon, így azok számára ideiglenes autóbuszmegálló lesz kialakítva a Várisi út – Lővér körút csomópontban

A kivitelező kéri a lakosságot hogy fokozott figyelemmel közlekedjen a szakaszon, kövessék a közlekedési táblák utasításait, valamint ügyeljenek a sebességkorlátozás betartására.

A  Strabag Általános Építő Kft. a munkák okozta kellemetlenségekért kéri a lakosság türelmét és megértését! 


Megnyílt a Zsira és Lutzmannsburg közötti határátkelő az ingázók számára

további részletek

Bloggerek napja – Blog Action Day

további részletek

A cél a győzelem volt (MEFOB)

további részletek

Jön a KOTON Sopronba!

további részletek