Az SKC is lejátszotta első edzőmeccseit

2018 szept 12 / #hírek

Két idegenbeli találkozón már túl van Sabáli Balázs legénysége, egy győzelem és egy vereség eddig a mérleg.

Az Oberwart Gunners otthonában kezdte meg a felkészülési mérkőzések sorát a Sopron KC férfi kosárcsapata. Elsőre jó játékot mutatott a soproni csapat, a kiegyenlített kezdés után fokozatosan lépett el a hazaiaktól a kék mezes csapat.  A légiósok közül ekkor Angelo Warner 17 pontos és 10 gólpasszos dupla-duplát ért el, vezérletével 61-80-as győzelmet hozott elsőre az SKC.

skcmafcteam

Második nekifutásra Komárnoba utazott a csapat, az MBK Rieker Komarno látta vendégül a Sopront. Kifejezetten jól kezdtek a srácok, 13-26-os első negyeddel nyitottak, ám a hazaiak a második negyedben meg is kezdték a felzárkózást. A fordulás után jött egy rövidzárlat, amivel a hazaiak átvették a vezetést, és tartották pár pontos előnyüket, a végeredmény: 75-69.

Egy zártkapus Falco elleni idegenbeli mérkőzés van még hátra, ezután pedig hazai edzőmérkőzések következnek: szeptember 18-án a Komárno érkezik, 19-én a Falco, 22-én pedig a Körmend.