Sopron.info.hu

Csütörtökön rajtol a serdülők döntője

  2018 máj 09 / #hírek

Május 10-13. között Győr ad otthont a Nemzeti Leány Serdülő Bajnokság Országos Döntőjének. Fiataljaink a Vasas Akadémia, a Kosárlabda Akadémia Pécs és a Zsíros Akadémia Kőbánya társaságában kezdi meg szereplését. A nyitó találkozó mindjárt a mieinké lesz csütörtökön 9 órától a Vasas ellen.

Az elutazás előtt Veres Judit edzőnket kértük meg egy kis esélylatolgatásra: “Nagyon különleges volt ez az év, hiszen 3 edző ( volt, hogy 4) foglalkozott minden edzésen a játékosokkal , így sokkal produktívabb volt az edzésmunka. A tini korosztály kikerült ezért ezek a lányok egy évig élvezhetik csak a serdülőt, ez alatt az egy év alatt kellett elsajátítaniuk minél többet a serdülő korosztály anyagából.
Nagyon sokat fejlődtek, sok mindent megtanultak, ki-ki a saját szintjéhez képest lépett igen sokat előre.
Büszkék vagyunk arra, hogy ott lehetünk az ország legjobb 8 csapata között, szeretnénk egy nagyon szép eredménnyel megkoronázni ezt az évet!”

Utazó keret: Ács Luca, Berki Georgina, Deák Kíra, Rozsonits Melissza, Kovács Léna, Gyöngyösi Janka, Szlávik Anna, Orbán Nikolett, Pfeiffer Virág, Németh Boglárka, Balogh Tímea, Tarr Sára

Vezetőedző: Veres Judit
Másodedző: Czukor Bence
U14 szakmai vezető: Czirják Szilvia

Helyszín: Győr, Olimpiai Sportpark (Radnóti M. u. 5.) és Egyetemi Csarnok (Egyetem tér 1.)

“A” csoport: Csata DSE, DVTK Akadémia “A”, Széchenyi KA, KSC Szekszárd
“B” csoport: Zsíros Akadémia Kőbánya, Soproni Darazsak Akadémia “A”, Vasas Akadémia “A”, Kosárlabda Akadémia Pécs “A”

2018. május 10. (csütörtök) Helyszín: Olimpiai Sportpark

9:00 Soproni Darazsak Akadémia “A” – Vasas Akadémia “A” (LOSD-1011)
11:00 Zsíros Akadémia Kőbánya – Kosárlabda Akadémia Pécs “A” (LOSD-1012)
13:00 Csata DSE – KSC Szekszárd (LOSD-1013)
15:00 DVTK Akadémia “A” – Széchenyi KA (LOSD-1014)
16:45 Ünnepélyes megnyitó
17:30 Soproni Darazsak Akadémia “A” – Kosárlabda Akadémia Pécs “A” (LOSD-1015)
19:30 Vasas Akadémia “A” – Zsíros Akadémia Kőbánya (LOSD-1016)

2018. május 11. (péntek) Helyszín: Olimpiai Sportpark

9:00 Széchenyi KA – Csata DSE (LOSD-1017)
11:00 DVTK Akadémia “A” – KSC Szekszárd (LOSD-1018)
13:00 Kosárlabda Akadémia Pécs “A” – Vasas Akadémia “A” (LOSD-1019)
15:00 Zsíros Akadémia Kőbánya – Soproni Darazsak Akadémia “A” (LOSD-1020)
17:00 KSC Szekszárd – Széchenyi KA (LOSD-1021)
19:00 Csata DSE – DVTK Akadémia “A” (LOSD-1022)

2018. május 12. (szombat) Helyszín: Egyetemi Csarnok

10:00 „B” III. helyezett – „A” IV. helyezett [E] (LOSD-1023)
12:00 „A” III. helyezett – „B” IV. helyezett [F] (LOSD-1024)
14:00 „B” I. helyezett – „A” II. helyezett [G] (LOSD-1025)
16:00 „A” I. helyezett – „B” II. helyezett [H] (LOSD-1026)

2018. május 13. (vasárnap) Helyszín: Egyetemi Csarnok

9:00 „E” vesztes – „F” vesztes [7. helyért] (LOSD-1027)
11:00 „E” győztes – „F” győztes [5. helyért] (LOSD-1028)
13:00 „G” vesztes – „H” vesztes [3. helyért] (LOSD-1029)
15:00 „G” győztes – „H” győztes [1. helyért] (LOSD-1030)


%d blogger ezt szereti: