Nem volt esélye Pécsen az SKC-nak

2018 márc 25 / #hírek

Szombaton Pécsen vendégeskedett a Sopron KC férfi kosárcsapata.

11-2-vel nyitott a PVSK gárdája az SKC ellen, de se az időkérés, se a cserék nem hoztak javulást a soproniaknak. Az első negyed végén 23-12-nél jártak a hazaiak. Hamar 20 pont környékére nőtt az SKC hátránya, ám ebből tudott faragni Sabáli Balázs csapata. Viszont egy időkérést követően vissza is állította a különbséget a Pécs, a félidőig 12 kísérletből egyszer sem talált be a soproni csapat a triplavonalon túlról.

40-23-ról folytatták a küzdelmet a nagyszünet után a felek. Ezúttal is a Pécs kezdett bele jobban, ám az első jó tripla után megtáltosodott az SKC, és elkezdett egyre “harapósabban” felzárkózni. Be is jöttek 10 pont alá a vendégek, de ekkor megfogták a meccset a fehér mezesek. A záró felvonást pedig 15-0-val kezdte a PVSK, amivel végképp esélytelenné vált már az SKC. A végeredmény: 84-57.