Remek kezdés után elszundítottak

2018 febr 11 / #hírek

2018.02.10. U11 5. forduló I csoport, Sopron, Novomatic Aréna

Sportiskolás Farkasok – Gárdonyis Darazsak 55-41 (20-10, 10-12, (2-4), 15-0, 8-15)
Gárdonyis Darazsak: Kurcsics Szonja 11, Szabó Rebeka 8, Király Lea 6, Ősze Luca 5, Németh Júlia 4, Boros Kata 3, Dávid Fruzsina 2, Szücs Dóra 1, Bereczki Eszter 1, Szabó Bianka -, Herceg Flóra -, Bőhm Adrienn –

Mivel ellenfelünk nem tudott kellő létszámban kiállni, így a szabályok értelmében, 2-0-ás eredménnyel a mi javunkra írták a találkozót.

Gárdonyis Darazsak – Hunyadis Darazsak 15-32 (4-7, 2-7, (2-8), 7-2, 0-8)
Gárdonyis Darazsak: Szabó Rebeka 6, Szabó Bianka 5, Király Lea 2, Boros Kata 1, Ősze Luca 1, Németh Júlia -, Marsi Anna -, Kurcsics Szonja -, Dávid Fruzsina -, Szücs Dóra -, Bőhm Adrienn -, Bereczki Eszter –

Pados Noel (edző): “A mérkőzés előtt azt kértem a lányoktól, hogy lépjünk egyet előre játékban, mutassuk meg, mit tanultunk az előző forduló óta. Ez csak részben sikerült, két eltérő arcunkat mutattuk ma. A Farkasok fiai ellen nagyon szépen játszottunk, öröm volt nézni az összjátékot, a jó döntéseket, a határtalan küzdőszellemet, a koncentráltságot! Élveztük a játékot, és visszaláttam a lányoktól mindazt, amit gyakorlunk az edzéseken. Csupán a legerősebb Farkast, a 37 pontos Farkas Bendegúzt nem tudtuk megszelídíteni. A Hunyadis Darazsak ellen viszont csak a túloldalon láttam darazsakat, mi inkább kedves barnamacik képében téli álomba szenderültünk. Időnként, pár percre megébredtünk, de összességében sajnos meg se tudtuk közelíteni a reggeli mérkőzésen mutatottakat. Nem is emlékszem olyanra, hogy valaha csupán két büntetőt értékesítettünk volna tizenkettőből a félidei dobások során. Feltétlenül javítanunk kell a koncentrációnkon! Az első mérkőzés teljesítménye végett azonban feltétlenül dicséret illeti a lányokat, abból tudunk tovább építkezni a jövőben! Gratulálok ellenfeleinknek a győzelmekhez, a Hunyadisoknak a feljutáshoz!”