Vereséggel kezdte a tavaszt az SVSE

2018 márc 11 / #sport

A Vác jött és győzött.

A több poszton is új játékosokkal felálló Soproni VSE két elhalasztott forduló után most szombaton lépett először pályára a téli szünet után. A beharangozóban Bekő Balázs kiemelte, most már kockáztatni kell a mérkőzéseken, hiszen csak győzelmekkel juthatnak előrébb a kieső zónából.

A mérkőzés első felében jó pár helyzetet kialakítottak a soproniak, ám a befejezés nem sikerült jól, cserébe a Vác sem tudott előnyhöz jutni. A 0-0-ás félidő után azonban megindult a gólgyártás, már a 48. percben betaláltak a váciak. Az örömük nem tartott sokáig, a következő percben már Batizi-Pócsi Balázs egyenlített. Ám ez az öröm sem tartott sokáig, az 56. percben ismét előnyhöz jutott a Vác, 1-2. A hátralévő időben már egyik csapat sem talált be.

Bekő Balázs (edző, SVSE): – Mindent megtettünk, hogy jól kezdjük a szezont, de elkövettünk két nagy hibát, amelyekből gólokat kaptunk. Nem ilyen kezdésre számítottam, de még többet kell dolgoznunk.

Forrás: svse.hu