2011 szept 04 / #sport

SVSE-GYSEV-Goldschmidt – SZTK-ERIMA 0 – 4 (0-1)

Sopron, Lővér krt. 1.

900 néző

A mérkőzés játékvezetője: Szilasi Szabolcs, asszisztensei: Gyurusi Gábor, Mohos Milán

A NESS Hungary NB II. Nyugati csoport 3. fordulójában csapatunk hazai pályán négygólos vereséget szenvedett Szigetszentmiklós csapatától. Csapatunk új lila-fehér mezben lépett pályára.

A vendégek győzelme teljesen megérdemelt.

SVSE-GYSEV-Goldschmidt összeállítása:

Sipos – Csontos (Bognár Gy, a szünetben), Smiljanic, Bozsoki, Nagy (Nagy Tamás, 68. percben) – Peric, Tatai, (Fazekas, a 24. percben) Lazic, Szabó – Csordás, Bausz

SZTK-Erima összeállítása:

Kozma – Csák, Szamosszegi, Csiszár, Sadjo – Barna, Kvekveskiri – Somorjai, Varga (Krómer Patrki, a 87. percben), Ngalle (Nagy Tibor, a 77. percben) – Fekete L. (Konczi, a 88. percben)

19. percben Sadjo 25 méterről a jobb felső sarokba lőtte a labdát (0-1)

66. percben Fekete László beadását Somorjai a kapu közeléből lőtte a labdát a hálóba (0-2)

77. percben Fekete László beadását Nagy Tibor a kapuba passzolta (0-3)

87. percben a csereként beállt Krómer Patrik szerzett gólt. (0-4)

Edzői értékelések:

Végh Tibor – Voltak helyzeteink nekünk is, amíg azonban nem szerzünk gólt, nemigen tudunk pontot szerezni.

Várhidi Péter – Az első perctől kezdve ráerőltettük akaratunkat az ellenfélre, de a helyzetkihasználásunk így is hagyott némi kívánnivalót maga után.