sport-szerű

2007 okt 21 / #csak úgy

A hétvégén ismét a sport játszik majd főszerepet, itt Sopronban és külföldön is. A héten már az Aberdeenben rendezett Black ball bajnokságot figyelhették a snooker rajongók, a kábel által működtetett tévéből. A ‘golyó bűvölők’ milliméter pontossággal és irigylésre méltó logikával varázsolják helyükre a golyókat! Egy fáradt agynak kész felüdülés ez a program. A pénteki SMAFC – Budaörs kosárlabda meccs kész meglepetést eredményezett. A félidő, kilenc pontos hazai hátránnyal végződött. A soproni fiúk leereszteni látszottak. A szünetben nem tudom, mi történt velük, de a pályára lépésük után dobtak három triplát, amivel újra a képbe kerültek.

Oda – vissza mozgott az előny, amit a SMAFC megelégelt, és elhúzott, mint minden épeszű madár ilyentájt. 77 – 71 – el nyerték a meccset, aminek minden csapatjátékos nagyon örült. Sportszerű, érdekes játékban lehetett részünk. Bauszt sajnáltam egy picit, hiszen az ellenfél csapatához szerződtetett, így nem osztozhatott a hazaiak örömében. Szombat este hatkor az MKB Euroleasing csapata játszik az Arénában, a Szombathely ellen. Új idény, új játékosok, új esélyek. Izgalmas évad lesz az idei is! Vasárnap, a mindent eldöntő, utolsó Forma 1 futamot láthatjuk, ami most sem botrány mentes. Két esőgumi, egy helyett a pénteki szabad edzésen, amit az FIA pénzbírsággal és nem idő büntetéssel ‘honorált’.. Ki tudja, mik mennek a milliós színfalak mögött?! Mindenesetre mindenkire köttetnék egy hazugságvizsgálót… Nyerjen a jobbik, de sajnos már itt is, úgy látszik, csak a pénz beszél. Broom broom broom.