Vereség Győrben

2011 szept 12 / #sport

A NESS Hungary NBII. Nyugati csoport 4. fordulójában csapatunk az ETO Parkban lépett pályára a Győri ETO FC B csapata ellen.

Győri ETO FC B – SVSE-GYSEV-Goldschmidt 4 – 1 (1-1)

Győr ETO Park

400 néző

A mérkőzés játékvezetője Oláh Gábor, asszisztensei Török Katalin és Király Krisztián.

20. percben Csordás jobboldali beadását Bausz fejelte a kapuba (0-1)

32. percben középen kijátszott akcióból Varga T. góljával egyenlített az ellenfél (1-1)

54. percben Fazekas megkapta a második sárgalapját, így a játékvezető kiállította

55. percben Horváth G. akcióból megszerezte a hazai csapat második gólját. (2-1)

65. percben Molnár T. góljával (3-1)

76. percben Nyitrai góljával (4-1)

SVSE-GYSEV-Goldschmidt összeállítása:

Sipos- Peric, Smiljanic, Bozsoki, Horváth T – Tatai (Planéta, az 50. percben), Fazekas, Lazics, Szabó (Horváth D., az 55. percben) – Csordás, Bausz

Vezetőedző: Végh Tibor

Győri ETO FC összeállítása:

Molnár P. – Nagy Á., Paget, Zámbó B., Szabó O. – Nyitrai, Kis Sz. (Németh L., a 76. percben), Horváth G. – Ceolin (Molnár T., az 58.percben), Varga T., Strestík (Serfőző, a 67. percben).

Vezetőedző: Klement István

Végh Tibor vezetőedző értékelése:
Jól kezdtük a mérkőzést és sikerült is a vezetést megszereznünk. Sajnos az első félidő végén egy védelmi hibát kihasználva egyenlített az ellenfél. A II. félidőben egy teljesen felesleges szabálytalanságot követően Fazekast kiállította a játékvezető. Ezt követően sajnos megpecsételődött a sorsunk.

Klement István vezetőedző értékelése:
Mindig győzelemre játszani fontosabb, mint mindig nyerni, de a kettő együtt az igazi.