Remélem megalapozott az a megérzésem, a fiúk , mint kisördögök, úgy játszanak majd. Rendőr csapat állt a bejáratnál, csak nem sok a vendégszurkoló? Sok? Nem kifejezés. Két lelátót is elfoglaltak, a sárga-fekete rajongók. A Falco igazi kihívásnak tűnik. Még semmit sem sejtek, hogy mi lesz ennek a össze csapásnak a végeredménye. Reménykedem, s mint tudjuk, a remény hal meg utoljára. Bár Bowman sérült és ki tudja, megy vagy marad (?!) azért a kispadon ül, itt van a csapatával. Izgi lesz. Carberry labdája egyenesen a hálóba hull, de olyan szépen, hogy csak na. Máris 3-4 az állás, Strnad kosarával egy pillanatra át is vettük a vezetést, időkérés után, jönnek a kosarak, a játék teljesen nyugodtnak tűnik.
A szombathelyi szurkolók egy kicsit be vannak pipulva a bíróra, ez az állapot nem csillapodik, sőt! (10perc 27-16) Második negyed A II. negyed eleje nem kecsegtet jó akciókkal. A közönség is osztja a véleményem, hogy Strnadot le kéne cserélni. Nem csapat társként játszik, ráadásul sorban kihagyja a messziről célzott kosarait. Helyette Tobe jött le, harmadik személyi hibáját megszerezve. Két büntetővel kiegyenlített a Falco. Végre lejön Nejc, már kimondottan idegesített a pályán! 31-31 az állás, mindenki kezdje el dörzsölgetni azt a lámpát, hogy kicsalogassuk az ördögök erejét. Több pontos ponthátrányt hoztak be a soproniak, most csak kettő a különbség. Másodpercre pontosan a szünet előtt 41-41-re egyenlítettünk. Harmadik negyed Az első percek kész kínlódásokkal teli, aztán úgy látszik a szellem úrrá lett a csapaton 60-54 az állás. Ma még minden lehet. Egy igazságtalanul megadott fault Carberrynek, ezt követte egy nevetséges, bíró szemét nem elkerülhető lépés hiba. Stranad két büntetőt harcolhatott ki magának, ezzel két pont az előnyünk. Egy labda repül irányomba, amit Wiley ajándékozott nekünk. Ki is állították. Technikait ítél a bíró, kettőt is. A sárga-feketék tombolnak, érthetetlen balhé tör ki az Arénában. Rég nem volt ilyen borsos meccs, jól meg lett ezzel fűszerezve a veszni látszó mérkőzés! Mandic ötszörösen repetázik a büntetőkből, aztán még kettőt dobhat, mind ebből egy nem megy be. 74-62-re tornázták fel magukat a fiúk. Ez az előny pont kapura jött, talán elég lesz a végéig! A Falconak fogy a türelme, úgyszint a szurkolóinak. (10perc 80-62) Negyedik negyed Tessék a kezemet figyelni, mert csalok! Mindenki látja, hogy mennyivel vezetünk? Igen. A soproniak mégis kihívták a sorsot maguk ellen. Nehézkesnek tűnő játékuk bosszantó, mint egy vasárnapi korzó a Várkeren…Srácok?! Mi van, nem leereszteni ám…! Az edző is nyugodt, pedig tutira ‘interlobbanékony’. Nem is merek bele gondolni, hogy Norbi, hogy reagálna a látottakra. A szombathelyiek, igen is feljöttek, és csak a balszerencsének köszönhetjük, hogy mi nyertük meg a mérkőzést. Egy perc negyven van hátra és 87-82 az eredmény.Nem hisznek a nézők a szemüknek. 87-84- nél a Falco indíthat, nem is lehetne izgibb a harc. Megint. Küzd a Falco, Tobet faultolják, egy pont az eltérés, amit 88-86-ra javított Strnad, egy bedobott egy kihagyott büntetővel. Ez lett a végeredmény, de fiúk… azért jobb lenne összeszedni ezt a csapatot. Technikai kánaán nélkül nagyon kikaptunk volna. Jó, hogy az a volna nem, a kánaán ott volt! Zsuzsesz
- Border Eye Projekt- Korszerű technológiákkal a természet szolgálatában
- Digitális pajzs az erdőknek – Tűzszimulátort fejlesztett a Soproni Egyetem
- Mozaik – Nemzetközi Fúvószenekari Találkozó – vendég: Friedrich Gergely
- Hamarosan SopronFest – a fesztivál szervezőivel beszélgettünk
- Híradó – 2026.06.23. – Kedd – Sopron TV
- Mindenki ezt találgatja: hol lesz A mi kis falunk új Pajkaszege? 🌄🏘️🌾
- Ma is tart még a Soproni Borünnep, 20 órakor a Hooligans zenél majd 🎤🎸🎶 Még több fotó a vasárnapi hangulatról itt 👉…
- Sopron szombat este – Soproni Borünnep! 🍷✨ Ma is jó programokkal várnak ránk!
- Portálunknak nyilatkozott az Exatlon sztárja ⭐💪
- A tünetek pokoli kínokat okozhatnak, de van tuti megoldás? Cikkünkből kiderül 👉 https://buff.ly/JjNbena
- #hongrie🇭🇺 #budapest #pécs #debrecen #sopron
- Rax 🏔️ Soprontól 1,5 óra alatt lehet eljutni ide. A túra a Preiner Gscheid parkolóból indul és 1050 méteres szintemelkedést kell leküzdeni a Heukuppe 2007 méteres csúcsáig. Annak, aki nem szokott túrázni, vagy kisgyerekekkel szeretne feljutni a fennsíkra: Hirschwang településről indul felvonó, amellyel 8 perc alatt lehet feljutni 1500 méteres magasságra. 💶Felnőtt jegy: 29,50€ 💶Gyermek jegy: 14,50€ #rax #heukuppe #alpen #alps #climbing
- Ezer köszönet, Sopron, fantasztikusak voltatok! ❤️🙏 #deltakoncert #deltazenekar
- #sopron
- Ünnepi nyitvatartás‼️🔥❤️ #győr #sopron #zalaegerszeg #parfüm #illat
- Így lesz idén is DÚS a kerted Végre megérkezett a jó idő Sopronba, így eljött az ideje a fásszárú évelők alapos visszavá…
- Régmúlt kirakata, Amélie módra
- Télen is kényelmesen!
- Így szaporítsd a macskamentát TŐOSZTÁSSAL#ritakertje A hatalmasra nőtt macskamenta visszanyírása után, a fagyok múltával…
- Boldog születésnapot! Rezső a Konok Úr holnap lesz 11 éves. Boldog születésnapot kiskutyám!! #ritakertje #rezső #puli
- NYÁRI METSZÉS TIPPEK: Így metszd a virágaidat az egész nyári virágzásért!
- Osztrák azbesztes zúzottkő Sopronban: miért veszélyes, hogyan kerülhetett ide, és mikor szabadul fel?
- Pár nappal ezelőtt megosztottam veletek egy általam készített vadvirág koszorút.🌼🌸💮 Akkor még nem árultam el, kinek s…
- Mestereink: Villás Béla
- Akikre büszkék vagyunk – soproni kamupártok jelöltjei
- Mediterrano Étterem – Sopron
- Rendbontás a REAC-Győr meccs után
- 🏛️ Az ICOMOS-kitüntetésben és Építészeti Nívódíjban is részesült Múzeumnegyedben a múlt varázslata és a modernitás élmé…
- Megnyílt a Zsira és Lutzmannsburg közötti határátkelő az ingázók számára
- Szerda Este – A hét témája – vendég: Opra Annamária– 2025.06.11. – SopronTV
- Bloggerek napja – Blog Action Day
- A cél a győzelem volt (MEFOB)
- Jön a KOTON Sopronba!
